Ürün kategorisi

Rongxin Bio-Tech Co, Ltd (HK)

FAX: 029-62388781

FEL: +8618220537895

E-posta: sales@rongxinbio.com

Adres: Xi'an Jianshe Konağı, Çin, Shaanxi Sheng, Xian Şi, Yanta Qu, QuJiang ShangQuan, Yanta S Rd

Ana sayfa > Haberler > İçerik
Zindeli Fakat Kas Uygulamıyor, Nasıl Yapıyor?
- Jun 02, 2017 -


Zindelik oldu, ancak kası pratikte uygulayamıyorum, nasıl?

Zindelik oldu, ancak kası pratikte uygulayamıyorum, nasıl? Bu sorun yalnızca amatör spor tutkunlarımız tarafından sıkıntı çekilmekle kalmıyor aynı zamanda profesyonel fitness oyuncuları darboğazlarla da karşılaşıyor.

Bu sorunun cevabını öğrenmek için mesleki vücut geliştiricileri görmüştük. Bunların üç nedeni var: eğitim, yemek yeme, dinlenme.

İlk olarak, eğitim, kaliteli eğitim, kas için gerekli temel, yüksek kaliteli eğitim olarak nasıl değerlendirilebilir?


Eylem standartları, eylem ağırlığı, çoklu grup, yüksek yoğunluk, tepe kasılması, santrifüj kasılma, her grup, egzersiz için uygun ayarlama eğitim programı olmalıdır artırmak için eylem standartlarının öncül altında, öncül.


Her bir eğitimden sonra yeterli tıkanıklığın etkisini elde etmek için kaslar neredeyse boğaz ağrısı çekerler.

Ve sonra diyet, günlük enerji alımı kas, günlük diyet ---- protein, karbonhidrat, yağ, vitaminler, mineraller ve benzeri artırmak için harcama enerjisinden daha yüksek olmasını sağlamalıdır vazgeçilmezdir, Özellikle yemekten sonra eğitimin bittiğini vurgulamak için, bu pencere beslenme altın çağını absorbe eden vücut, besin alımını sağlamak için bu pencerede olmalı.


Aslında pek çok sağlıklı arkadaş kas etkisinden yoksun, diyet nispeten fakir, günde birkaç protein tüketiyor, bu nasıl kası artırabiliyor? Zindelik olmasa bile, kilo başına 1.5-2g veya daha fazla egzersiz gücünün belirli bir gücü varsa vücut ağırlığının kilogramı başına 1 gram protein normal erişkin günlük alımının her yumurta artı Yumurta sarısı 6g protein kadar, Kas kas artırmak için değil, aynı zamanda kova bir damla, artırmak amacıyla kas kilogram başına protein almaya 1.5-2g ile uyumlu olacaktır. Tabii ki, proteine ek olarak, diğer besinler de vazgeçilmezdir.

Son, iyi bir zamanlama, yüksek kaliteli eğitim, iyi bir dinlenme ve beslenme, tüm gece kalırsanız, dinlenme iyi değil, vücut artırmak için, kas artırmak için iyi bir dinlenme Iyi bir iyileşme değil, Zaman yorgunluğa çok kolay, yaralanma riskine, kas söz değil.

Kasları artırmak için eğitimden, diyetten, dinlenmenin üç açıdan, daha azıyla daha fazlasını yapmaktan geçmesi gerekir.


Yukarıdakilere dayanarak herhangi bir etki yoksa veya yüksek takip ediyorsanız, steroid , testosteron , hgh ve benzeri bazı yardımcı ilaçları kullanmanızı öneririz. Hedefinize ulaşmak için sizi daha hızlı hale getirebilirler. Eğer bizi mutlu etmek istersen.


İletişim bilgileri

Şirket posta kutusu: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944