Ürün kategorisi

Rongxin Bio-Tech Co, Ltd (HK)

FAX: 029-62388781

FEL: +8618220537895

E-posta: sales@rongxinbio.com

Adres: Xi'an Jianshe Konağı, Çin, Shaanxi Sheng, Xian Şi, Yanta Qu, QuJiang ShangQuan, Yanta S Rd

Ana sayfa > Haberler > İçerik
Yeni Ürünler
- Mar 16, 2017 -

Şimdi bizim şirket hangi kullanım kilo vermek için bazı yeni ürünler eklendi. Doğal sibutra mayın hcl, clen hcl ve diğer ürünleri gibi. Biz iyi kalitede kaynağı.

İşleviDoğal sibutr Amin tozlar aşağıdaki gibi:

1. mücadele açlık kilo subversion diyet sağlıklı kilo kaybı ve genel haline gelmiştir. Ancak, diyet isteksiz, mantıksız insandır ve özgün fikir kısıtlama ihlali. Sadece fiziksel bilinçli açlık, temelde obezite oluşumu ortadan kaldırmak için gıda alımı azaltılması mücadele edebilirsiniz. İnsan vücudu kontrol açlık nedir?
İnsan vücudu leptin malzeme, yağ hücreleri tarafından çağırdı, çalışma bulundu Amerikalı bilim adamları, sinir merkezi sayesinde melanine ve peptit yeme etkilemek için tanıtmak için leptin salgılar. Leptin orta, besleme azaltmak bir yağ depolama sinyal ve maliyeti doğru artar. Açlık üretimi, mücadele yardımcı olmak için her artış malzeme, orijinal daha az yemek daha yapabiliriz, zaman mücadele açlık da daha uzun.http://www.rongxinbio.com/bodybuilding-Fat-Burning-hormones/100-Real-Pharmaceutical-RAW-Materials-Weight.html2. besleme azaltmak, leptin tamamlayıcı beslenme azaltmak ve maliyeti artan yağ depolama sinyal merkezi haline artırarak yağ ayrıştırma, weightOBand #39 azaltma etkisi kalıcı; s ruhun hızlandırmak. Oral ve gıda alımı, azaltmak açlık karşı vücudun vücut kilo kaybı zarar vermez.
Buna ek olarak, enzymeand #39; s ruhun OB-hızlı bir şekilde insan vücut hücreleri girin, yağ yakma ayrışma hızlandırmak, sindirim sistemi ve iş verimliliği, insan vücudu tarafından gerekli kapsamlı ek beslenme canlılık geliştirmek.

3. yapmak değil zarar vücut, rebound değil, sibutr Amin içermiyorsa, daha fazla sağlık azaltmak.
Doğal, yüksek sıcaklık ayıklama (Not: değil kimyasal ayıklama) öncül sağlığı korumanın, vücudun zarar vermeyin, rebound değil. Spiritand #39; s OB Ana maddeler gel doğa, yerine sentetik bileşikler, wonand #39; t görünür insan vücudu vebizimle #39; t ayrışma kompozisyon tutma ve olumsuz sonuçlara yol olur, Mayıs içermiyor kurşun kardiyovasküler hastalık riski hidroklorür kompozisyon ve rehber daha fazla azaltmak daha sağlıklı rasyonel ağırlık kaybı dönemi.